Rezerwacje

Sprawdź dokładnie kalendarz

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszej Willi. Aby pobyt u nas upłynął w jak najlepszej atmosferze, proponujemy załatwić większość formalności przed przyjazdem do Wisły. Przede wszystkim prosimy o dokładne sprawdzenie kalendarza, abyśmy mogli ustalić termin Państwa pobytu i dokonać rezerwacji.

Kiedy już będziecie Państwo w stu procentach pewni, że macie czas i możecie do nas przyjechać, prosimy o kontakt telefoniczny. Uzgodnimy wtedy datę i czas pobytu, które od tego momentu będą nas obustronnie obowiązywać. Prosimy jednocześnie o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem pobytu, bowiem dokonanie rezerwacji wiąże się z jego akceptacją. Potwierdzeniem rezerwacji i wszelkich naszych ustaleń jest dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 30% całej sumy

 

w ciągu dwóch dni od naszej rozmowy telefonicznej. Kwota ta nie może być jednak mniejsza, niż 100 zł. Pozostałą część wpłacą Państwo gotówką bezpośrednio po przyjeździe na miejsce. Warto pamiętać, że jeśli będą Państwo zmuszeni do rezygnacji z przyjazdu z przyczyn, które nie będą zależały od nas, zadatek nie podlega zwrotowi. Również brak wpłaty zadatku w określonym terminie powoduje, że nasze ustalenia telefoniczne przestają obowiązywać.

 

Wpłaty prosimy dokonywać na podany poniżej numer konta. Ewentualną chęć otrzymania faktury prosimy zgłaszać podczas rezerwacji telefonicznej.
 

F.H.U. Rafał Cieślar
ul. Jesionowa 13
43-460 Wisła

ING Bank Śląski O/Wisła
48 1050 1096 1000 0022 7745 3458

 

Przeczytaj regulamin pobytu