O nas

Zamieszkaj w Wiśle ....... na kilka dni

Domyślamy się, że skoro trafili Państwo na tę stronę, to znaczy że planujecie przyjazd do Wisły, górskiej stolicy Beskidu Śląskiego. Co więcej, macie zamiar pozostać nieco dłużej w miejscowości pełnej turystycznych, sportowych i kulturalnych atrakcji. Pozostaje zatem kwestia wyboru odpowiedniego miejsca noclegu.

 

Zamiast bezosobowej atmosfery pokoju hotelowego czy ograniczonych możliwości kwatery w pensjonacie proponujemy Państwu swobodę i niezależność. Dzięki przestronnym jedno- i dwupokojowym studiom naszej Willi „Warszawianka” macie Państwo możliwość zamieszkać w Wiśle w warunkach maksymalnie zbliżonych do własnego mieszkania.
 

Willa znajduje się w spokojnej dzielnicy miasta, a jednocześnie około kilometra od centrum. Otacza ją kameralny ogród z miejscem do grillowania, boiskiem do siatkówki lub badmintona, placem zabaw dla dzieci z dużą ogrodową trampoliną i dziecięcym basenem. Na terenie posesji jest również zamykany parking.

  Proponujemy Państwu zamieszkanie w nowocześnie i komfortowo urządzonych apartamentach. Są one zróżnicowane pod względem wielkości i wyposażenia. Na I piętrze znajdują się trzy studia dwupokojowe o powierzchni od 35 do 50 m2. Dwa z nich mają pełne aneksy kuchenne. W trzecim znajduje się natomiast lodówka,kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce i talerze. We wszystkich apartamentach na tej kondygnacji jest sypialnia, pokój wypoczynkowy z TV-SAT, łazienka oraz balkon. Czwarte studio to jednopokojowy apartament z aneksem kuchennym. W każdym z nich możliwy jest pobyt nawet czterech osób. Z kolei na II piętrze proponujemy Państwu noclegi w dwóch pokojach dwuosobowych lub czteroosobowym apartamencie z aneksem kuchennym o powierzchni 40 m2.